Array

Tegul visi bus viena (Jn 17, 21)
Dėl šių žodžių esame gimę,
dėl vienybės,
kad neštume ją į pasaulį.
Chiara Lubich.

ŠRIFTO DYDIS  aA aA 

„Dievo karalystė panaši į žmogų, kuris beria dirvon sėklą. Ar jis miega ar keliasi, ar naktį ar dieną, sėkla dygsta ir auga, jam visiškai nežinant kaip.”
(Mk 4 26-27)

Dėkojame, Šventasis Tėve!

 

Vaizdo įrašas, vaizduojantis popiežiaus Jono Pauliaus II ir Fokoliarų judėjimo istorinius momentus, buvo įteiktas kaip Chiaros Lubich dovana Šventajam Tėvui 2003 metais 25-ųjų jo pontifikato metinių proga.
Garso takelis ir subtitrai anglų kalba.


Thank you Holy Father! from focolare.org

 
Šviesa, šviečianti jaunimui

Palaimintąja paskelbta italė mergina, mirusi nuo kaulų vėžio. Su džiaugsmu priimdama kryžių, parodo daugeliui įmanomą šventumo kelią.

Neseniai privačioje audiencijoje su Benedikto XVI susitikusi Marija Voce (Emmaus), Fokoliarų Judėjimo prezidentė, tarp kita ko su Popiežiumi kalbėjo ir apie Chiarą Lucę Badano (Kjarą Liučę Badano), devyniolikmetę iš Ligurijos (Italija), kuri rugsėjo 25 d. Romoje buvo paskelbta palaimintąja. „Šiuo metu itin reikalingi tokie normalaus gyvenimo liudytojai, kurie tapo šventais kasdienybėje“, – sakė jai popiežius Ratzingeris.

„Mane giliai palietė šis teiginys, – pasakoja Marija Voce, – tiek, kad jam pasakiau: ‚Kažin, gal tai galėtų būti artėjančių Pasaulio Jaunimo dienų žinia?‘, į ką jis atsiliepė kartodamas: ‚taip, taip!‘ Ir koks buvo mano džiaugsmas, kai, skaitydama pranešimą, kuriuo Benediktas XVI kreipiasi į jaunimą, kviesdamas susitikti Madride 2011 metais, pajutau darnų sąskambį tarp jo žodžių ir Chiaros Luce gyvenimo!“

Skaityti daugiau...
 
Chiaros Lubich mirties metinių minėjimas

Chiaros trečiųjų mirties metinių proga, kovo 12 d. buvo aukojamos šv. Mišios Vilniuje Bernardinų bažnyčioje ir Kaune Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo) bažnyčioje.
Tiek Vilniuje, tiek Kaune po šv. Mišių buvo pristatoma nauja lietuvių kalba išleista Chiaros knyga „Akimirkos paslaptis“.

 
Knygų mugė

Vasario 18 d, penktadieni, 15 val. Konferencijų salėje 5.3 „Bernardinai.lt“ pakvietė į diskusiją „Krikščionybė – kaip kontrkultūrinis fenomenas“. Renginio vedėjas – Andrius Navickas, dalyviai: kun. Arūnas Peškaitis OFM, poetas Antanas Šimkus, Fokoliarų judėjimo atstovas Nico Tros. Šia proga buvo plačiau pristatoma ir naujausia Chiaros Lubich knyga „Akimirkos paslaptis“.
(Bernardinai.lt, 2011)

 
Nauja Chiaros Lubich knyga

Knygos virselis Chiaros Lubich „Akimirkos paslaptis. Mintys apie gyvenimą dabartimi“.

Ši knyga yra Chiaros Lubich (1920–2008) minčių apie dabartinę akimirką antologija. Gyvenimo dabartimi tema dažnai sutinkama krikščionybės ir didžiųjų religijų raštuose, filosofijos tekstuose ir liaudies išminties lobyne, pabrėžiant, kad siekis išgyventi dabartinę akimirką – rodos tokią trumpą ir nereikšmingą – atveria pilnatvės sklidino gyvenimo paslaptį.
Šioje knygoje surinkti Chiaros Lubich pamąstymai ir patarimai naudingi tiems, kurie, besigrumdami su gyvenimo negandomis, jaučia poreikį „sustabdyti laiką“, padaryti savotišką egzistencinę „pauzę“, kad vėl atrastų save ir savo gyvenimo kelią.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 8 iš 9